Megvan benned a vezetői szellem?

Szeretnél egy olyan karriert, ahol folyamatosan új kihívásokkal találkozhatsz, ahol kreativitásodat és mérnöki tudásodat nap mint nap kamatoztathatod?

Csatlakozz partnerünkhöz, egy ipari területen lévő kulcsszereplő vállalathoz, ahol Te alakíthatod a jövő logisztikáját!

Partnerünk egy stabil magyar vállalat, akik 25 éve ipari csomagolástechnikával foglalkoznak.

 Ötvözik az optimális helykihasználást a megfelelő védelemmel, így a termékek nemcsak biztonságosan szállíthatók, de költséghatékonyan is.

Mérnök csapatuk vezető tagját keressük az alábbi pozícióba:

MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • 4-5 fő mérnök munkájának koordinálása.
  • Napi mérnökségi megbeszélések levezetése.
  • Kapcsolattartás vevőkkel (Új termékek tervezése és alkalmanként régi termékek áttervezésével kapcsolatban).
  • Mintagyártások koordinálása.
  • Új termékek bevezetésénél a gyártórészleg informálása és támogatása.
  • Csomagolóanyag tervezés ArtiosCad és SolidEdge szoftverekkel.
  • Meglévő rajzok és műszaki dokumentációk felülvizsgálata és karbantartása.
  • Árkalkulációk készítése, ellenőrzése.
  • Utókalkulációk készítése.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum 2-3 éves tapasztalat mérnöki pozícióban, termék tervezésében, rajzolásában.
  • Szakirányú műszaki végzettség (Könnyűipari mérnök, Gépészmérnök)
  • Angol társalgási/kommunikációképes nyelvtudás (Partnerekkel való kapcsolattartás miatt).
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó készség.
  • Vezetői attitűd.
  • Határozott fellépés.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Mérnökségvezetőként vagy mérnök csoportvezetőként szerzett tapasztalat.
  • Könnyűipari mérnök végzettség.
  • Csomagolóanyag tervezésben szerzett ismeret.
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat.

Amit Partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbérezést adnak.
  • Éves teljesítményed alapján év végén bónusszal jutalmaznak.
  • Lakhatási támogatást nyújtanak.
  • Kihívásokkal teli, változatos munka vár Rád egy stabil vállalatnál.
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör és összetartó közösség vár Rád.

Munkavégzés helye: 2500 Esztergom, Mátyás király utca 46.

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 08:00-16:30

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: