Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

UDVAROS (BUDAPEST, XXII. KERÜLET)

Amit nyújtanak Neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulás biztosítását mentor segítségével
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Számos céges rendezvényt
  • Érdről műszakokhoz igazított céges buszjáratot (STOP SHOP megállótól)
  • Öltözőt, saját szekrénnyel
  • Modern, kényelmes munkaruhát a belépést követően
  • Kedvezményes ebédvásárlási lehetőséget
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Üzemi terület kézi takarítása (seprés)
  • Raktári terület gépi takarítása
  • A szelektíven összegyűjtött hulladék kijelölt helyre szállítása, csoportosítása, elrendezése és szállításra előkészítése
  • Szemét tömörítése tömörítőgép segítségével
  • Rend és tisztaság folyamatos ellenőrzése a raktári és emblémázási területen
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Környezetedre igényes vagy
  • Rendszerető embernek tartod magad
  • Fizikai erőnléttel és munkabírással rendelkezel (emelés: maximum 20 kg-ig)
Előnyt jelent:
  • Takarítási területen szerzett tapasztalat
  • Tömörítőgép kezelésének ismerete
  • Takarítógép kezelésének ismerete
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XXII. kerület (Harbor Logisztikai Park)
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig egy műszakban (07:30-16:00 -ig)
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, töltsd fel szakmai önéletrajzodat, valamint regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába!