Partnerünk az Optima Forma Kft. több mint 30 éve
sikeresen fejlődő magyar tulajdonú kereskedelmi vállalkozás,
a jól ismert MESTER tömítők, ragasztók forgalmazója.

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Leendő feladatok:
  • Beérkező számlák iktatása, feldolgozása és nyomon követése, előkészítése jóváhagyásra
  • Pénzügyi és számviteli feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs folyamatok kezelése, a nyilvántartások, naprakész vezetése, számviteli egyeztetések
  • Időszakos riportok, statisztikák készítése
  • Házipénztár vezetése
  • Tárgyi eszközök kezelése, nyilvántartása
  • Bevallások teljesítése
  • Folyószámlák kezelése
  • Banki utalások előkészítése
  • Egyéb pénzügyi feladatok ellátása
  • Együttműködés a társterületekkel
  • A könyvelő és a gazdasági vezető munkájának aktív támogatása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel)
  • Minimum 2-3 év szakmai (pénzügy, számviteli) tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office, ezen belül haladó szintű Excel ismeret)
  • Nyitott, barátságos személyiség, kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Proaktivitás
Előnyként értékelik:
  • Angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Winner vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Magyar cég, stabil háttérrel
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Hosszútávú munka
  • Igényes munkakörnyezet
  • Heti 1 nap Home Office lehetősége (betanulás után)
  • Túlóramentes, hétköznapokon történő munkavégzés
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Egyéb juttatások (egészségbiztosítás, orvosi ellátás, kávé)
Munkavégzés pontos helye, típusa:
  • 1044 Budapest Ezred u. 2.
  • Teljes munkaidő, de részmunkaidő is lehetséges (megállapodás szerint)
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát