Partnerünk az ENSI Kft. több, mint 30 éve elismert és
stabil épületgépészeti mérnöki és kivitelező vállalkozás.

Cégük mára a hazai épületgépészeti kivitelezési piac
legnagyobb szereplőjévé vált.

Erősségük a 20.000 m2-nél nagyobb ipari és logisztikai létesítmények,
irodaházak, és egyéb, speciális épületek gépészeti kivitelezése.

Építőipari Nívódíjjal ismerték el munkájukat az évek során
többek között a budapesti MOL Campus, az MVM Dome,
korábban a Telekom és T-Systems Közös Székházért
és az FTC Stadionért (Groupama Aréna) is.

Számukra keresünk új munkatársat
szerviz – karbantartás területre a következő munkakörbe:

ÉPÜLETGÉPÉSZ SZERVIZ VEZETŐ HELYETTES

Amit kínálnak:
  • Teljes jövedelemmel bejelentett munkaviszonyt (határozatlan idejű munkaszerződéssel);
  • Tervezett és támogatott betanulási programot,
  • A munkakör ellátásához szükséges modern technikai eszközöket (mobiltelefon, laptop, monitorok, iPad),
  • A próbaidőt követően teljeskörű életbiztosítást,
  • Hozzájárulást a munkába járáshoz (akár a bérletedről, akár az üzemanyagod költségéről van szó).
A szerviz vezető jobbkezeként a feladataid kiemelten fontosak és komplexek lesznek:
  • A megrendelői oldalról beérkezett hibák rögzítése, nyilvántartásba vétele és elhárítása, készre jelentése és dokumentációja,
  • Karbantartási munkák ütemezése, ellenőrzőlapok készítése, azok használatának megkövetelése és ezek igazoltatása a megrendelővel,
  • Árajánlatok elkészítése, bekérése az aktuális igények szerint, a karbantartásokhoz és garanciális javításokhoz szükséges anyagok megrendelése,
  • Épületgépészeti rendszereknek a felmérése - megismeri a megépített rendszereket olyan mértékig, hogy a garanciális és karbantartási feladatokat tudd koordinálni,
  • Megelőző, preventív feladatok, karbantartások elvégeztetése, figyelemmel kísérése és annak megfelelő dokumentálása,
  • Projekt átadási dokumentációk átvétele a projektfelelősöktől, azokat megismerése, nyilvántartása és hatékony használata,
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelenlegi és új ügyfelekkel, partnerekkel, statisztikák vezetése és kiértékelése.
  • Rendelkezel épületgépész technikusi végzettséggel,
  • Rendelkezel épületgépész műszaki és szereléstechnikai ismeretekkel,
  • Magasfokú szervezőkészség jellemez és képes vagy gyorsan reagálni a megoldandó feladatokra,
  • Magas szinten használod az MS Office Excel - World programokat,
  • Kiemelkedő a rajzolvasási készséged (AutoCad),
  • Magabiztos vagy az önálló és felelősségteljes munkavégzésedben,
  • Átlag feletti a problémamegoldó képességed,
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
Előnynek tekintik, ha:
  • Rendelkezel épületgépész mérnök végzettséggel,
  • Szereztél már tapasztalatot ipari méretű létesítmények szerviz – üzemeltetés vagy kivitelezési területén,
  • Beszélsz legalább egy idegen nyelven (angol, német).
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest – Groupama Aréna (központi iroda)
Szeretnél a sikereik részese lenni?

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű