Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat csapatukba
teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

TERMÉKMEGFELELŐSÉGI CSOPORTVEZETŐ

Amit nyújtanak Neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • A cégcsoport beszerzési osztályához tartozó termékmegfelelőségi csoport operatív szakmai irányítása, felügyelete és ellenőrzése
  • Termékmegfelelőségi terület napi operatív és vezetői feladatainak ellátása
  • Felső vezetői döntések előkészítése
  • A cégcsoport termékkörének megfelelőségéhez kapcsolódó teljes körű tevékenység biztosítása
  • Kapcsolattartás a bevizsgáló intézetekkel
  • Katalógustermékek bevizsgálási riportjainak és megfelelőségi nyilatkozatainak biztosítása
  • Termékbevizsgáló laboratóriumoktól, illetve beszállítóktól érkező, termékbevizsgálási jegyzőkönyvek ellenőrzése, feldolgozása, adatbázisban való kezelése, frissítése
  • Új bevizsgáláshoz árajánlat bekérése, kiértékelése – a bevizsgáláshoz szükséges minták biztosítása
  • Együttműködés a beszerzési osztály kollégáival és a társosztályokkal
  • Európai Uniós direktívák és standard-ek (REACH, RoHS, EMC, LFGB, EN71, stb.), jogszabályok nyomon követése
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Felsőfokú gazdasági végzettséged van
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered a termékekkel kapcsolatos jogszabályokat, direktívákat és sztenderdeket (REACH, RoHs, EMC, LFGB, EN71 stb.),valamint nem okoz problémát jogszabályok értelmezése, akár angol nyelven is
  • Az alapanyagismeret nem idegen számodra
  • Középfokon kommunikálsz angol nyelven, írásban és szóban egyaránt
  • Precizitás, analitikus készség jellemez
  • Magas szinten ismered az MS Office programokat
  • Terhelhető és rugalmas vagy
  • Proaktív hozzáállással és felelősségteljes személyiséggel rendelkezel
  • Jó prezentációs és érvelési készségeid vannak
  • Szereted az adminisztratív és rutinszerű feladatokat
Előnyt jelent:
  • Reklámajándéktárgyak ismerete
  • Navision program ismerete
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
  • Hétfőtől - péntekig 08:30-17:00
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva,
töltsd fel szakmai önéletrajzodat, valamint regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába!