33 éve sikeres, évi 3,4 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú partnerünk
85 fős aranycsapatának tovább erősítéséhez
budapesti munkavégzésre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLMENEDZSER, ÉRTÉKESÍTŐ (B2B)

Feladatok:
  • Meglévő- és új ügyfeleid érdeklődéseinek kezelése, szakmai tanácsadás, majd folyamatos kapcsolattartás
  • Bejövő árajánlataik, megrendeléseik teljes körű ügyintézése és adminisztrációja, majd megrendelések után követése
  • Önálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekben
  • Cél: Elégedettségen alapuló hosszútávú együttműködés kialakítása és fenntartása partnereiddel
Elvárások:
  • Precizitás, kiváló adminisztrációs készség
  • Jó kommunikációs (kapcsolatteremtő- és tárgyalási-) készség
  • Rugalmas, megnyerő személyiség
  • Sikerorientált, kezdeményező/proaktív hozzáállás
Előnyt jelent:
  • Középszintű, tárgyalóképes angol és/vagy német és/vagy román nyelvtudás (szóban, írásban)
  • 1-3 év tapasztalat értékesítési/kereskedelmi/ügyfélszolgálati területen
  • Jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Heti 1 nap Home Office - ehhez telefont, laptopot biztosítanak
  • Az alapbéren felül teljesítmény alapú jutalékot (évente többszöri bónuszkifizetés)
  • Stabil, kiszámítható munkaadói hátteret magyar tulajdonú családi cégcsoportnál, akár azonnali kezdéssel
  • Professzionális, egyben családias munkakörnyezetet, tágas, világos irodával
  • Felelősségteljes, változatos munkakört
  • Szakmai képzések, tréningek lehetőségét
  • Rendszeres céges rendezvényeket, csapatépítőket, sikerek közös megünneplését
  • Minden hétvége szabad, munkaidőn kívül soha nem keresnek
  • Céges étkező
  • Ingyen kávé
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • 1097 Budapest, Gubacsi út 61. (23, 54, 55 busz Beöthy utca 2B.,  és 51-es villamos magyar aszfalt megálló - Rákóczi híd Pesti hídfőjéhez közel)
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű