Partnerünk az Office Line Kft. 2002 óta meghatározó szereplője a hazai irodabútor piacnak.

Csapatuk szenvedélyesen dolgozik minden iroda projekten, hogy a legújabb trendeknek
és különböző ügyfél igényeknek megfelelően alkosson olyan irodákat,
ahol a munkavállalók kényelmes és inspiráló környezetben dolgozhatnak nap mint nap.

Bővülésük kapcsán keressük összetartó, vidám csapatukba
új munkatársukat az alábbi pozícióba:

OFFICE MANAGER

Feladatok:
  • A 10 fős cég mindennapi működéséhez kapcsolódó operatív feladatok önálló ellátása,
  • Az iroda adminisztratív és szervezési feladatainak menedzselése, irodai rend koordinálása,
  • Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó feladatok (szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodai beszerzések),
  • Vezetők munkájához szükséges asszisztensi feladatok,
  • Céges autók, eszközök (telefonok, laptopok) ügyintézése,
  • Kapcsolattartás gyártókkal és fuvarozókkal,
  • Fuvarszervezés (import logisztika - nem igényel előzetes tapasztalatot),
  • Pénzügyi munkatárs alkalomszerű helyettesítése számlák, teljesítési igazolások kapcsán.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Irodai szervezésben vagy létesítménygazdálkodási területen szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Magabiztos MS Office ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Proaktív, lelkes személyiség,
  • Precizitás,
  • Talpraesett, önálló munkavégzés.
Előny:
  • Költségvetési menedzsmentben és projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat.
Amit ajánlanak:
  • Pozícióhoz illeszkedő juttatási csomag,
  • Több, mint 20 éve elismert, stabil munkahely,
  • Kiemelkedő munkakörülmények,
  • Hosszútávú karrierlehetőség,
  • Home Office lehetőség,
  • Dinamikus, fiatalos csapat, csapatépítő programok,
  • Kávé, tea, gyümölcs.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XI. kerület.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra. Home Office lehetőséggel.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka angol nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!