Készen állsz a karriered új fejezetére? Kiváló érzéked van a kereskedelmi folyamatokhoz és szeretsz elemzések alapján stratégiai döntéseket elősegíteni?
Akkor ez a hirdetés Neked szól!

Partnerünk 20 éve foglalkozik építőanyag kereskedelemmel. Jelenleg 3 telephelyen állnak vásárlóik rendelkezésére, ahol hazai és nemzetközi márkákat is forgalmaznak.
Most számukra keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI KONTROLLER

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Kereskedelmi tevékenység támogatása, statisztikák, elemzések készítése.
  • Telephelyek működési (logisztikai-, beszerzési-, készletezési-, értékesítési-) folyamatainak átvilágítása, a hibák felderítése és egyeztetése a vezetőkkel.
  • A cég belső fejlesztési projektjeinek koordinálása, aktív részvétel a projektek lebonyolításában, belső rendszerek kialakítása, fejlesztése, hatékony működtetése témában.
  • Önálló javaslatok készítése egyéb hatékonyság-növelő projektek indítására, folyamatok és rendszerek fejlesztésére.
  • A már futó projektek ellenőrzése, statisztikák készítése és kielemzése.
  • Vállalat irányítási rendszer helyi támogatása – hibák, fejlesztési igények továbbítása a központ felé.
A pozícióhoz betöltéséhez tartozó elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi diploma vagy felsőfokú (OKJ) szakirányú végzettség.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat kereskedelmi kontroller pozícióban.
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, kiemelten Excel tekintetben).
  • Kiváló rendszerszintű (analitikus) gondolkodás.
  • Precíz, pontos, önálló és lendületes munkavégzési képesség.

Előnyt jelent:

  • Logisztikai területen szerzett szakirányú felsőfokú végzettség.
  • ERP (integrációs) rendszerismeret és gyakorlati tapasztalat a használatában (kiemelten a Vectory rendszerben).
  • POWER BI üzleti elemző szoftver ismerete.

Amit Partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalatodhoz illeszkedő versenyképes alapbér.
  • Kiszámítható munkaidő, így önállóan tervezheted meg a napjaidat.
  • Fiatalos csapat, kiváló munkahelyi légkör és összetartó közösség.
  • Támogató, befogadó és csapatorientált vállalati kultúra.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök.
  • Munkába járási támogatás.
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Etyek

Munkaidő: H-P 8:00-17:00 vagy 7:30-16:30

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: