Szeretnél olyan csapatban dolgozni, ahol értékelnek Téged, támogatnak a karrieredben, ráadásul cserébe busás jutalékot zsebelhetsz be?

Ha céltudatos és proaktív személyiség vagy, Partnerüknél a helyed!

Partnerünk Magyarország meghatározó építőanyagkereskedelmi hálózatának kiemelkedő tagja. Nemzetközi és hazai márkákat egyaránt forgalmaznak annak érdekében, hogy a lehető legszélesebb áruválasztékkal álljanak ügyfeleik rendelkezésére, egészen az alapoktól a tetőig, az építkezés elejétől a végéig.

Bővülő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

ÜZLETKÖTŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Új ügyfelek megkeresése, már meglévő ügyfelek teljeskörű kiszolgálása.
  • Partnerekkel való kapcsolattartás személyesen és online platformokon.
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése.
  • Vevői megrendelések rögzítése, napra készen tartása, számlázása.
  • Az építőipar piacának figyelése, kutatása.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább 2-3 év tapasztalat Területi értékesítő pozícióban.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány – az ügyfelek látogatása miatt.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek. (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs készség és határozott fellépés.
  • Kereskedelmi szemléletű attitűd.
  • Jó helyzetfelismerési és erős problémamegoldó képesség.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Építőipari értékesítési tapasztalat.
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret.

Amit Partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő versenyképes alapbérezést adnak.
  • Felső határ nélküli jutalékot biztosítanak az egyedi forgalom arányában.
  • Vállalati autót biztosítanak tankolókártyával.
  • Munkaidődet Te oszthatod be, önállóan tervezheted meg a napjaidat.
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör és összetartó közösség vár Rád.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár + 30 km-es körzete

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: