Partnerünk a Duna Vitex Kft. Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag gyártó vállalata.

Cégük több, mint 100 éves múltra tekint vissza, újkori története 1992-től íródik a német
VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik
és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik ezen a területen.

Így cégük rendkívül stabil háttérrel, sok nagy beruházással
és impozáns hosszútávú jövőbeli tervekkel rendelkezik.

Ezen terveik valóra váltásához keressük új kollégájukat fiatalos,
dinamikus munkakörnyezetükbe, az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:
  • A műszakra irányadó termelési program megvalósítása, nyomon követése
  • A dolgozók vezetése, és visszajelzések adása a vállalat irányelveinek megfelelően
  • A termelési feladatok felügyelete, optimalizálása
  • Műszak teljesítményének folyamatos felülvizsgálata, dolgozók motiválása
  • Produktív, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és csapatszellem fejlesztése, fenntartása
  • Belső szabályzatok, jogszabályok példamutató betartása és betartatása
  • Rendszeres riportálás szóban és írásban
  • Együttműködés társ részlegekkel
Elvárások:
  • Legalább 3 év termelésben szerzett irányítói tapasztalat (csoport, TEAM)
  • Csoportvezetésben, emberek irányításában szerzett tapasztalat
  • Alapszintű német és/vagy angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Határozott magabiztos fellépés
Amit kínálnak:
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség
  • Képzési, fejlődési lehetőség, belső tréningek
  • Munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak
  • A betanulásban segítőkész kollégák
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XXII. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes,
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!