Szeretsz értékesíteni? Szívügyed a mezőgazdaság?
Szívesen alapoznád meg szakmai karriered a talajfejlesztés területén?
Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Megbízónk folyamatosan bővülő termékpalettájával több évtizede javítja a talajok állapotát.
Tevékenységükkel hozzájárulnak a fenntartható gazdálkodáshoz és talajfejlesztéshez.
Nem csupán baktérium készítményeket gyártanak és forgalmaznak, hanem lehetőségeket
teremtenek a mezőgazdaságban, amely egyszerre szenvedély, felelősség és elkötelezettség
a számukra. Az elmúlt évek során nemcsak piacvezetővé váltak, hanem közösséggé is,
ahol a termelők és a termőföld szolgálata mindenek felett áll. Mikrobiológiai tudásuk
és talajjavító megoldásaik nem csupán termékek, hanem a jövő mezőgazdaságának alapjai.

Céljuk a talaj és a növények táplálása, a gazdálkodók sikerének megteremtése,
hogy a termőföld mellett az álmaik is virágozhassanak.

Legyél része a változásnak és a fejlődésnek, ahol együtt, új dimenziókat nyithattok meg.

Csapatbővülés miatt keressük számukra új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTŐ/TANÁCSADÓ

A pozícióhoz tartozó főbb feladatok:
  • Termékeik értékesítése (baktériumkészítmények, lombtrágyák)
  • Szaktanácsadói tevékenység
  • Kapcsolattartás a Partnerekkel
  • Kiállításokon való részvétel
Amit ők tudnak számodra nyújtani:
  • Egyéni teljesítményed utáni jutalékban részesülsz, aminek nincs felső határa
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Saját vállalkozásodat építheted
  • Önálló döntéshozatal
Mit biztosítanak ahhoz, hogy el is érd ezeket a sikereket?
  • Termelői kör, stabil piaci pozíció
  • Rendszeres szakmai- és értékesítési képzés
  • Folyamatosan bővülő és megújuló termékek
  • Biztonság, emberközpontúság, összetartó csapat, nyugodt légkör
  • Munkádat megbecsülik - eredményeidet pedig értékelik
Amit viszont Tőled is elvárnak:
  • Rendelkezz felsőfokú agrár/mezőgazdasági végzettséggel
  • Növénytermesztési szakértelem
  • Értékesítői tapasztalat
Munkavégzés helyei:
  • Hajdú-Bihar vármegye
  • Baranya vármegye
Munkaidő:
  • Kötetlen időbeosztás
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!