Partnerünk a Maragoni Zrt. 2019. óta működő
modern technológiával felszerelt élelmiszergyártó üzem.

Fő profilja a mozzarella sajtok gyártása.

Fiatalos, családias hangulatú csapatukba keresünk
új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Leendő feladatok:
  • A megrendelőkkel és kereskedelmi partnerekkel való napi kapcsolattartás e-mailen/telefonon
  • Megrendelések rögzítése és visszaigazolások készítése
  • Nyilvántartások, készletek naprakész vezetése
  • Szállítmányozási és egyéb logisztikai feladatok ellátása (EKAER, CMR, szállítólevelek)
  • Vevői reklamációkkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Vevői adatállományok karbantartása, riportok készítése
  • Munkaköréhez kapcsolódó kereskedelmi, ügyfélszolgálati folyamatok optimalizálásában, fejlesztésében való közreműködés
  • Rendszeres és ad-hoc jellegű elemzések küldése a menedzsment részére
  • Vállalat belső osztályai közötti aktív együttműködés
  • Új projektekben való aktív részvétel
  • Adatelemzés, piackutatás és konkurenciamérés
  • Saját gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés (szerviz, fuvarszervezés, költségelemzés)
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Releváns 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban
  • MS Office magas szintű ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Precíz, alapos munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Ügyfélorientáltság
  • „B” kategóriás jogosítvány és saját autó
Előnyt jelent:
  • Élelmiszeriparban szerzett kereskedelmi tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Egyéb nyelvismeret
Amit kínálnak:
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Értékes tapasztalat kereskedelmi területen
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzés
  • Változatos feladatok
  • Bejárás támogatása
  • Fiatalos csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • 2900 Komárom
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát