Megbízónkhoz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BELTÉRI ÉS KÜLTÉRI KERTÉSZ

Feladatok:
  • Beltéri kertészeti feladatok elvégzése a budapesti intézmény területén
  • Dísznövény-karbantartás végzése, azaz a növények tisztítása, tápanyag utánpótlása, szakszerű öntözése és metszése, esztétikai értékük minőségi szinten tartása, megőrzése
  • Kültéri zöldterületek karbantartása, fenntartása, kertészeti feladatok
  • Aktív részvétel a vezető által meghatározott munkafolyamatokban
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás (40 óra)
  • Cafetéria
  • Rendezett modern környezet, stabil háttér
  • Változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat, összetartó csapat
Elvárások:
  • Kertész végzettség (kertész vagy kertész technikus szakképzettség)
  • Növénygondozás terén szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Mobilitás
  • Alapvető növényismeret
  • Díszkert, park fenntartási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Józan életvitel
  • Önálló munkavégzés, csapat irányítás képessége
  • Személyes kompetenciák: elhivatottság, lojalitás, megbízhatóság, erős csapatszellem
Előnyt jelent:
  • Öntözőrendszerek karbantartásának ismerete
  • Kisgép kezelői igazolvány
  • Kertészeti gépekkel történő munkavégzés területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • Hétfőtől csütörtökig: 08:00–16:50 óráig
  • Pénteken: 08:00–14:20 óráig
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát