Partnerünk olyan jelölt jelentkezését várja, aki kreatív, megbízható,
nagy munkabírással rendelkezik, terhelhető és önálló munkavégzésre képes.

Az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

FOTOGRÁFUS MUNKATÁRS

Feladatok:
  • Fotók készítése
  • Az elkészült fotók utómunkálatainak elvégzése
  • A megrendelt fotócsomagok összekészítése
Az állásbetöltéséhez tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Minimum 3 éves releváns szakmai munkatapasztalat
  • Nikon rendszer professzionális ismerete
  • Adobe Photoshop, Lightroom, Mac rendszer professzionális szintű ismerete
  • Az angol nyelv nyelvvizsga bizonyítvánnyal igazolt minimum középfokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Sajtó -, portré -, rendezvényfotózás területén szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv ismerete
  • Érvényes, kockázatmentes nemzetbiztonsági ellenőrzés
Amit partnerünk kínál:
  • Munkavégzéshez szükséges teljes eszközpark
  • Versenyképes fizetés, állandó szerződés
  • Változatos munkakörnyezet külföldön és belföldön egyaránt
  • Fiatalos, lendületes csapat, professzionális munkakörnyezet
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, I. és II. kerület, külföld
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát és a hozzá csatolt szakmai munkákat (portfóliót)  az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!