Partnerünk az RV Cégcsoport, amely 2009-ben kezdte meg működését, az első,
egészségügyi ellátáshoz kapcsolódó humánerőforrás szolgáltató indításával.

Működése során a cégcsoport portfóliója jelentősen bővült, 2017-ben
a magán egészségügyi ellátás irányába, a régió legnagyobb járóbeteg ellátó
magán egészségügyi centrumának létrehozásával.

Partnerünk tevékenységei között szerepel fentieken kívül a vendéglátás,
szálláshely szolgáltatás 3 telephellyel, kiskereskedelem és takarítási szolgáltatások.

Kaposvári központi irodájukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI ÜGYINTÉZŐ

Leendő feladatok:
  • Közreműködés a működéstámogató beszerzési osztály napi munkájában
  • Árajánlatok kérése, megrendelések begyűjtése és leadása
  • Közreműködés a telephelyek közötti árumozgások szervezésében és lebonyolításában
  • Piaci árak figyelése, készletek nyilvántartása
  • Általános kapcsolattartás a beszállítókkal
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Egészségügyi végzettség VAGY több éves tapasztalat a munkakörben egészségüggyel foglalkozó cégnél
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Főállású, biztos munka
  • Kaposvári központú iroda
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Cégcsoporton belüli kedvezmények
Munkavégzés pontos helye:
  • Kaposvár
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát