Partnerünk egy ruházati kereskedelmi vállalkozás.

Új munkatársukat keresik, aki új tehetséges munkavállalók felkutatásával,
toborzásával és kiválasztásával segíti partnerünk folyamatos
fejlődését és sikerét az alábbi pozícióban:

TOBORZÁSI/KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA

Leendő feladatai:
  • Az üzletek és a magyarországi központ teljes körű toborzási támogatása
  • Toborzási csatornák felkutatása, optimális használata
  • Az álláshirdetések létrehozása (szövegezésének optimalizálása, fejlesztése, megtervezése, elkészítése) közzététele a megfelelő platformokon és csatornákon
  • LinkedIn Recruiter aktív használata
  • A jelentkezőkkel való kapcsolattartás, interjúk szervezése online/offline és azok lebonyolítása
  • A munkaerő-toborzás, -kiválasztás és -felvétel, valamint a munkaerő munkába állításának és beilleszkedési folyamatának szervezése és lebonyolítása
  • Tanácsadás a munkaerő felvételével, kiválasztásával, előléptetésével kapcsolatban, személyzeti politika fejlesztésével kapcsolatban, vállalaton belüli karriertervezés, vezetői utánpótlás rendszerének kidolgozása és működtetése érdekében
  • Részvétel a munkahelyi ösztönző rendszerek kialakításában
  • Aktív részvétel az új alkalmazottak betanulási folyamatában a központban
  • Üzletek látogatása szükség esetén
  • Pályaválasztási kiállítások, nyílt napok szervezése és egyéb karrier napon, vásárokon való részvétel
Munkaköri elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
Kompetenciák (személyes tulajdonságok):
  • Önálló és kooperatív munkavégzés
  • Proaktív szemléletmód
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kitartás, rugalmasság, terhelhetőség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Eredmény orientált munkavégzés
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőségek
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségek
  • Dinamikus és támogató munkakörnyezet
  • Részvétel egy sikeres és folyamatosan növekvő vállalat életében
Munkavégzés pontos helye, típusa:
  • Budapest
  • Teljes munkaidős
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!