Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú, országos hálózatuknak és web áruházaiknak
köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkező cég a magyar piacon,
így piacvezetők a szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelemben.

Csak a legjobbat kívánják nyújtani mind a termékeik minőségét
mind a szolgáltatásaik színvonalát tekintve.

Szervezeti átalakítás eredményeképp bővülés miatt
az alábbi munkakörbe keresünk hozzájuk új kollégát:

REGIONÁLIS TERÜLETI ÉS STRATÉGIAI VEZETŐ
(Építőanyag szegmens)

Feladatok:
  • Országosan a nyolc vidéki területi/telephelyvezető munkájának irányítása, motiválása, ellenőrzése
  • A vidéki telephelyek stratégiai vezetése, éves üzleti és forgalmi tervének elkészítése és megvalósítása
  • Értékesítési folyamatok nyomon követése, a működési hatékonyság növelése. A csoport és az egyéni forgalmi tervek megvalósulásának segítése
  • A vidéki telephelyek havonta történő látogatása
  • Partnertalálkozókon, tárgyalásokon való részvétel
  • A dinamikusan fejlődő cég vidéki kereskedelmének folyamatos továbbfejlesztése, új üzleti területek szerzése
  • A vidéki kereskedelmi csapatba tartozó kollégák szakmai irányítása, új kollégák betanulásának koordinálása
  • A vidéki kereskedelmi csapatba tartozó kollégák motiválása, és motivációs programok kidolgozása
  • Szerződéses partnereknél a szerződésben foglalt megállapodási feltételek felügyelete
  • Növekvő nyereséges gazdálkodás biztosítása, az értékesítési módszerek fejlesztése
  • Ügyfélszerzési és értékesítési folyamatok meghatározása, fejlesztése
  • After Sales és vevőmegtartási folyamatok meghatározása és fejlesztése
  • Konkurenciafelmérések készítése
  • Új telephelyek nyitásához üzleti tervek és döntés előkészítések végzése. Telephelyek kiválasztása, működési feltételek biztosítása, engedélyek beszerzése
  • Innovatív értékesítési modellek, projektek kidolgozása
  • A tervszámok teljesítésének folyamatos mérése és ellenőrzése a telephelyeken
Elvárások:
  • Legalább 5 éves tapasztalat kereskedelmi vezetőként
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság országosan a vidéki telephelyekre
  • Középfokú (kommunikációképes) angol nyelvtudás
  • MS Office programok haladó szintű ismerete (kiemelten Excel és az Outlook)
  • Magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodásmód
  • Kezdeményező készség, dinamikus és rugalmas hozzáállás
  • Nyitott, lendületes személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs-, kapcsolatteremtő és magas szintű problémamegoldó készség
  • Optimista és proaktív gondolkodás
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Építőipari vagy műszaki tanulmányok vagy építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálnak:
  • 32 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Mobiltelefont, laptopot, céges gépjárművet
  • Magas minőségű munkakörnyezetet és munkaeszközöket, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából
  • Cafetéria juttatásokat (SZÉP kártya, magán egészségbiztosítás)
  • Sokrétű, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört
  • Fiatalos, rugalmas, segítő kollektívát és a cégre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúrát
  • Jó hangulatú csapatépítő rendezvényeket
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest IV. kerület, vidéki telephelyi jelenléttel
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!