Ügyfelünk egy holland tulajdonú vállalat, akik 30 éve alakultak és mentális- ,
valamint különböző függőségi problémákkal küzdő személyek ellátására specializálódott
intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot.

A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre, ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe
az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BACKEND (FULL STACK) FEJLESZTŐ

Feladatok:
  • Funkcionális tervek összehangolása a technológiai lehetőségekkel,
  • Szűk keresztmetszetek azonosítása, javítása az alkalmazásban, bug-ok megszüntetése,
  • Többi fejlesztővel-, tesztelővel, PO-val es managerekkel való együttműködés,
  • A kollégák által készített funkcionális tervek alapján a szoftver fejlesztése,
  • Javaslatok tétele a kiigazításokra és az optimálisabb működésre,
  • Együttműködés a holland- és magyar fejlesztőcsapatokkal, tudásmegosztás,
  • A szoftver tesztelése és „Code review” keretein belül a programkód ellenőrzése,
  • A „Sprint”-ben megállapított ütemterv szerint a feladatok végrehajtása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 1-3 éves fejlesztési tapasztalat Java (11+) és SQL területen,
  • Springboot, Hybernate, JPA, SOAP, REST ismerete,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen).
Előnyök:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen,
  • React, Javascript, Typescript, Scrum, Kafka és Kubernetes ismeretek,
  • Docker, Project Lombok, Postmann/SoapUI ismerete,
  • Oracle DB vagy más relációs adatbázis ismerete,
  • GIT ismerete.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Profi felszerelés, amit a fejlesztő maga választhat (Windows vagy MacOS),
  • Medicover egészségbiztosítás,
  • Havi bruttó 25.000 Ft általános költségtérítés,
  • Havi bruttó 25.000 Ft cafetéria (OTP Szép-Kártya),
  • Plusz szabadnapok (munkanap áthelyezéskor a szombati munkanap helyett pihenőnap, mindenkinek a saját születésnapja szabadnap),
  • Általában évi 1 utazás Hollandiába,
  • Bejárási támogatás és parkolóbérlet Pécsett az 1A zónába,
  • Ingyenes nyelvtanfolyam, ha szükséges,
  • Home office lehetőség.
Munkavégzés pontos helye:
  • Pécs belvárosa (Zsolnay-szobor buszmegállótól nem messze).
Munkaidő:
  • Az első pár hét után hybrid munkavégzés.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!