Partnerünk a Hidria Kft. több, mint 50 éves hagyományokkal büszkélkedhet
autóipari és ipari technológiai megoldások előállításával.

A jelen piaci helyzetben is stabil beszállítói a
főként autóiparban tevékenykedő partnereiknek.

A gyöngyösi gyáregységük ezen termékek stancolásával és
porszórásával foglalkozik, ahová várják az új kollégájukat is,
aki a meglévő és új projektek kapcsán hamar felveszi a fonalat.

Ha szereted a kihívásokat, ne habozz jelentkezni!

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Főbb feladatok, munkák:
  • Gyártási tevékenység folyamatos ellenőrzése a megfelelő minőség érdekében
  • Eltérési engedélyek kezelése
  • Termékellenőrzési dokumentáció készítése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A gyártási minőség és vevői elégedettség növekedésének biztosítása
  • Belső minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése
  • Munkatársak oktatása
  • Auditokon való részvétel (IATF, vevői, belső)
  • Aktív részvétel, javaslattétel a selejtcsökkentés érdekében
  • Bemintázások kezelése (PPAP)
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció
  • Kapcsolattatrtás a társosztályokkal és a külföldi vezetőséggel egyaránt
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségorientált gondolkodás
  • Aktív, magabiztosan használt angol nyelvismeret
  • A szakma eszközeinek (APQP, VDA, SPC, FMEA, PPAP stb.) rutinos használata
  • Minőségbiztosításban, autoipari területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Magas terhelhetőség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Integrált vállalat irányítási rendszer ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat mérőeszközök használatában
Amit kínálnak:
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Őrzött parkoló
  • Érdekes, változatos munkavégzés
  • Szakmai kihívások
  • Családias légkörben , jó humorú, fiatal, dinamikus csapatban történő munkavégzés
  • Biztos munkahely, határozatlan idejű munkaszerződéssel
Munkavégzés pontos helye:
  • 3200 Gyöngyös
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű