Szeretnél egy dinamikus és változatos munkakört, ahol magad oszthatod be az idődet, és kiemelkedő jutalékot érhetsz el?

Szeretnél részese lenni egy sikeres és fejlődő csapatnak, ahol az elért eredményeidet valóban elismerik?

Partnerünk cégcsoportja az építőipar, erdészet, konténer emelők, emelőkosarak és rakodógépek piacának elismert szereplője. Termékeik között megtalálhatók targoncák, emelőgépek és egyéb speciális gépek, amelyeket forgalmaznak, értékesítenek és gyártanak.

Ha szereted a kihívásokat, jelentkezz bővülő csapatukhoz az alábbi pozícióba:

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A cég által forgalmazott és gyártott termékek értékesítése.
  • Új ügyfelek keresése és új ügyfélkapcsolatok kiépítése.
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása.
  • Heti és havi tervek, beszámolók készítése.
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása és rögzítése a CRM rendszerben.
  • Heti riport készítése az ellátott feladatokról az értékesítési vezető felé.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Területi üzletkötőként szerzett minimum 3 év tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt. (Szakmai anyagok és oktatások értelmezéséhez, feldolgozásához)
  • B kategóriás jogosítvány -  az ügyfelek látogatása miatt.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • CRM rendszer használatának ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó készség.
  • Önállóság és időmenedzsment készségek.
  • Agilis, proaktív személyiség.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Tehergépjárművek vagy tehergépjármű felépítmények értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Műszaki beállítottság.

Amit Partnerünk kínál:

  • Kimagasló jutalékrendszerrel értékelik a sikeres értékesítést.
  • Vállalati autót biztosítanak, tankolókártyával – magánhasználatra is.
  • Munkaidődet Te osztod be, önállóan tervezheted meg a napjaidat.
  • Stabil, hosszútávú lehetőség vár Rád.

Munkavégzés helye: Dél-Alföld régió

Munkaidő: Rugalmas, feladatorientált.

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: