Keresed a szakmai kihívásokat és szeretsz új ötletekkel előállni?
Kiválóan kezeled a számítógépet, és az Excel csak az egyik fegyvered a tarsolyodban?

Akkor épp most találtad meg az ideális lehetőséget!

Partnerünk fiatalos és dinamikus csapatába olyan szakembert várnak,
aki nem csak munkaerőként tekint a kollégákra, hanem meg is érti őket!

Magyarország legnagyobb textilipari nagykereskedő és gyártó vállalatához
keresünk új csapattagot az alábbi pozícióba:

HR MUNKATÁRS

Amit nyújtanak:
  • Versenyképes juttatások,
  • Minden nap új szakmai feladatok,
  • Innovációra nyitott környezet, ahol az ötleteid számítanak,
  • Csapatuk megbecsült tagja vagy,
  • A megbecsülés és a bizalom alapján működnek.
Feladatok, amelyekre számíthatsz:
  • Toborzó zsonglőr: Vedd kezedbe a toborzás és kiválasztás teljes folyamatát, és találd meg a legjobb jelölteket,
  • HR szabályzat mester: Implementáld, kövesd nyomon és fejleszd HR szabályzataikat és folyamataikat,
  • HR mindenes: Biztosítsd a teljes körű HR támogatást a termelési, értékesítési és adminisztratív területeken, és valósítsd meg HR irányelveinket,
  • Munkavállaló-megtartás guru: Fordíts kiemelt figyelmet a munkavállaló-megtartásra és jólétre,
  • Onboarding nagykövet: Támogasd új kollégáikat az első naptól kezdve, és kövesd nyomon beilleszkedésüket,
  • Vezetői tanácsadó: Támogasd vezetőiket és kollégáikat az aktuális HR kérdésekben.
Mi kell ahhoz, hogy valóban sikeres lehess a csapatukban:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Minimum 3-5 év releváns tapasztalat,
  • Munkajogi és munkaügyi ismeretek, MT ismerete, gyakorlatban történő használata,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség,
  • Precíz, csapatorientált munkavégzés,
  • Diszkréció és bizalom.
Munkavégzés pontos helye:
  • 7631 Pécs, Reménypuszta 8.
Ne hagyd ki ezt az izgalmas lehetőséget, légy következő sikertörténetük részese!
Ezért küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat motivációs leveleddel együtt