Partnerünk televízió és rádió csatornák reklámidejének értékesítésével
foglalkozó és dinamikusan növekvő atmedia Kft.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

REKLÁMADÁSSZERKESZTŐ MUNKATÁRS

Kifejezetten olyan jelöltek jelentkezését várják, akik szeretik és jól kezelik az állandóan ismétlődő monoton
munkafolyamatokat, adatkezelést és lelkesek, hogy megtanulják a reklám adásszerkesztés folyamatát
a rádiós és televíziós reklámpiac értékesítési oldalán.

Ideális jelölt vagy, ha:
  • Támaszkodhatnak a munkádra, mert alapos és pontos,
  • Szeretsz az adatokkal, számokkal, mutatókkal „babrálni”, azokat egy megadott rendszerben rendezgetni,
  • Könnyen rááll a szemed egy nagyobb adathalmazra, ha azt ellenőrizni kell,
  • Szorgalmas és segítőkész vagy,
  • Érthetően és gördülékenyen kommunikálsz, kedves vagy és barátságos, fontos számodra, hogy jó kapcsolatot ápolj az emberekkel,
  • Nem jelent gondot egy-egy levél megírása vagy egy telefonbeszélgetés angol nyelven.
Feladataid röviden a következők lesznek:
  • Reklámblokk struktúra kezelés és koordináció,
  • Csatornák adásnapjainak koordinációja, adásnap rendezése, zárása,
  • A csatornákra érkező reklám filmek teljes körű koordinációja, ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás televíziós és rádiós csatornákkal,
  • Nézettségi adatok kezelése, töltése,
  • A munkakör nagy precizitást és monotónia tűrést igényel.
Előnyt jelent, ha:
  • Rendelkezel releváns tapasztalattal.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
A kiválasztási folyamatot Partnerünk végzi és egy írásbeli feladattal kezdődik
majd az önéletrajzok szűrését követően.

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű