Partnerünk a WellElektro Kft. - jogelődje révén - már 18 éve stabilan növekvő vállalkozás.

Fő tevékenységi köreik az okosotthon kivitelezés, villamos berendezésgyártás,
lakás és ipari villanyszerelés, épületgépészeti szakkivitelezés.

Szolgáltatásaikat országszerte nyújtják, többek között olyan ikonikus épületeken is dolgoztak,
mint a Richter Gedeon gyógyszergyár, a Budai Irgalmasrendi Kórház,
a győri RQ Vízi Élménypark, vagy a Budai Vár egyes épületei.

Magyarország egyik villamosipari kivitelező cégeként keresik új munkatársukat,
akivel tovább építhetik hazánk ikonikus épületeit.

Jelentkezz bővülő csapatukba az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Ezek a feladatok várnak Rád:
  • Teljes körű adatszolgáltatás a külsős könyvelő felé
  • Kimenő számlák készítése, iktatása
  • Bejövő számlák ellenőrzése, iktatása, kódolása
  • Pénztár és kapcsolódó dokumentumok kezelése
  • Havi készletmozgások jelentése
  • Leltározás koordinálása
  • Bérügyintézés: munkavállalói adatok nyilvántartása, bérszámfejtéshez havi és eseti adatszolgáltatás
  • Banki utalások, eseti banki kapcsolattartás
  • Biztosítások ügyintézése
  • Közreműködés a havi és éves zárásokkal kapcsolatos teendőkben
  • Riportok készítése (cash flow, terv, forecast, projekt kontrolling, statisztika)
  • Egyéb ad-hoc, pénzügyi adminisztrációval kapcsolatos feladatok
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • Gyakorlott számítógépes ismeretekkel rendelkezel: MS Office, Outlook
  • Kiváló problémamegoldó, konfliktuskezelési és kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Pontos, precíz munkát végzel és jól priorizálsz
  • Önállóan és csapatban is szeretsz dolgozni
  • Vidám és nyitott személyiség vagy
Amit kínálnak Neked:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség alkalmazotti jogviszonyban
Munkavégzés pontos helye:
  • 1144 Budapest, Rátót utca 18-20.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!