Partnerünk az SGS Hungária Kft., világ vezető független vizsgáló,
ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként Magyarországon több,
mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb
világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Számukra keresünk új munkatársat
a következő munkakörbe:

ÉLELMISZERIPARI ÜZLETÁGI KOORDINÁTOR

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Adott projektek esetében az ügyfél igényeinek nyomon követése, a határidők figyelése, teljesülés nyomon követése
  • Beérkező minták érkeztetése, vizsgálatok, inspekciók megszervezése
  • Vizsgálati jelentések készítése magyar és/vagy angol nyelven
  • Mintakezeléssel, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb jelentések elkészítésével, gondozásával és számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, együttműködő partnerekkel
  • Árajánlatok készítése
  • Vevői reklamációk kezelése
Az alábbi tapasztalataiddal tudsz hozzájárulni csapatuk munkájához:
  • Középfokú/felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben előny
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Ezt a munkát Neked találták ki, ha az alábbi tulajdonságokkal rendelkezel:
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség
  • Pozitív gondolkodásmód, feladat iránti elkötelezettség
  • Rugalmas és terhelhető személyiség
Amire számíthatsz:
  • Hosszútávú, határozatlan idejű munkaviszony
  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria juttatás a 3 hónapos próbaidő után
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes, innovatív csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • 4400 Nyíregyháza, Északi 1. u. 5.
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű