Partnerünk a magyarországi kávészolgáltatási piac meghatározó cége
új munkatársakat keres Budapest és Dél Dunántúl területre az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Főbb feladatok:
  • Vendéglátóipari és automata kávégépek időszakos karbantartása
  • Eseti javítások elvégzése partnereinknél
  • Eseti javítások műhelyben
Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
  • Elektronikai vagy mechanikai szerelési ismeretek
  • Pontos, precíz, betanulás és próbaidőszak után önálló munkavégzés
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatban és önállóan egyaránt való munkavégzés
Amit kínálnak:
  • Sokoldalú, változatos munkakör
  • Mobil telefon
  • Céges kis teher autó
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkáltatói háttér
  • Képességeknek megfelelő, versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest és Dél Dunántúl (munkavégzés változó helyszíneken)
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!