Partnerünk a Saubermacher-Magyarország Kft. 30 éves hazai múlttal rendelkező
osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat.

Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása.

Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz
és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás.

Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk
budaörsi telephelyükre az alábbi pozícióban:

TECHNOLÓGIA FEJLESZTÉSI MENEDZSER

LEENDŐ FELADATOK:
  • Hulladékkezelési technológiák fejlesztése
  • Új technológiák feltérképezése, bevezetésének menedzselése
  • Projekt menedzseri feladatok ellátása a kutatás fejlesztés területén
  • Kutatási együttműködés felsőoktatási intézményekkel
  • Osztrák anyavállalat, valamint a cégcsoport külföldi vállalatainak K+F részlegeivel való együttműködés, kapcsolattartás
  • Nemzetközi fejlesztési projektekben történő részvétel
  • Környezetvédelmi fejlesztések, beruházások előkészítése
  • Hulladékgazdálkodáshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, adategyeztetés
  • Szakmai konferenciákon történő részvétel külföldön és belföldön
  • Jelentések, prezentációk készítése az anyavállalat részére
ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Hulladékgazdálkodási szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló és csapatszintű együttműködés egyaránt
ELŐNYT JELENT:
  • Vegyészmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
AMIT KÍNÁLNAK NEKED:
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Kollektív baleset biztosítás
  • Cafetéria
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Hosszútávú, megbízható munkahely
MUNKAVÉGZÉS PONTOS HELYE:
  • Budaörs - Saubermacher-Magyarország Kft.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes,
magyar nyelvű, PDF formátumú önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!