Partnerünk BÁLINT ANALITIKA Mérnöki Kutató és Szolgáltató Kft.
28 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő
mérnöki kutató és szolgáltató 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás,
amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, Orvosdiagnosztika laboratóriumba
keresnek új munkatársat a következő munkakörbe:

MIKROBIOLÓGIAI ASSZISZTENS
(szakasszisztens)

Az álláshoz tartozó főbb feladatok:
  • Mikrobiológiai minták feldolgozása, vizsgálatok elvégzése
  • Mintavétel
  • A betegekkel való foglalkozás
  • Számítógépes adminisztratív folyamatok magabiztos kezelése
  • Kapcsolattartás a magán orvosi rendelőkkel, megbízókkal, partnerekkel
Az álláshoz tartozó főbb elvárások:
  • Asszisztensi (szakasszisztens) oklevél
  • Mikrobiológiai vizsgálatokban való jártasság, szakirányú tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, önálló precíz munkavégzés
Amit nyújtanak:
  • Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Fejlődési-tanulási lehetőség
  • Szabad hétvége
  • Ingyen kávé
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XI. kerület
Pályázatnak tartalmaznia kell:
  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata
  • Érvényes működési nyilvántartási igazolvány és MESZK igazolvány másolata
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!