Partnerünk 12 éve ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével,
gyártásával és üzemeltetésével foglalkozik.

Több, mint 5000 aktív projekttel több, mint 400 vevőnél,
4 kontinensen vannak jelen különféle szolgáltatásaikkal.

Az általuk kínált megoldások az egészségügy, információ- és kommunikációtechnológia,
és főként a gyártás területén egyre szélesebb körben kerülnek alkalmazásra.

Adatvezérelt megoldásaikkal a vállalatok jelentős költségmegtakarításokat érhetnek el,
valamint lehetőséget biztosítanak értékes adatokhoz való hozzáféréshez.

A folyamatos fejlesztés és az újabb lehetőségek keresése a mindennapjaik szerves részét teszi ki.

Dinamikus, nyitott és támogató szellemű vállalatként nagyon fontos számukra,
hogy a hozzájuk csatlakozó kollégák hosszú távon is megtalálják a helyüket a vállalatnál.

Az alábbi pozíció betöltéséhez keressük leendő munkatársukat:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

Főbb feladatok:
  • A vállalat által előállított termékek termelési folyamatainak és szolgáltatásainak minőségét befolyásoló tevékenységének szakmai támogatása
  • A vállalat minőségbiztosítási rendszerének működtetése
  • Folyamatfejlesztési projektek lebonyolítása
  • Az ISO 9001 és ISO 27001 szabvány szerinti munkavégzés koordinálása és irányítása
  • Minőségbiztosítási oktatás, illetve képzés tervezése, szervezése
  • Belső és külső auditok előkészítése, irányítása
  • Javaslattétel belső folyamatok és szolgáltatások fejlesztésére
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Befejezett minőségbiztosítási tanulmányok
  • Minimum 2 éves gyakorlat minőségellenőrző rendszerek működtetésében, kiépítésében
  • Az ISO 9001 szabvány gyakorlati ismerete
  • Minőségbiztosítási technikák és folyamatok (pl. 8D, FMEA) ismerete
  • Folyamatfejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Előnyök, személyes kompetenciák:
  • Elektronikai ipari és/vagy szoftver minőségbiztosítási tapasztalat
  • Jó irányító, szervező készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Stratégiai szemlélet
  • Jó analitikus és elemző képesség
Amit a cég kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Magas cafetéria juttatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Családias munkahelyi légkör
Munkavégzés pontos helye:
  • Székesfehérvár
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajza csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!