Partnerünk több mint 20 éve komplex mélyépítési kivitelezési munkákban szolgál
fenntartható megoldásokkal a kereskedelmi és ipari szférában.

Tevékenységeik mindenütt megfelelnek a környezetre és egészségre vonatkozó
legmagasabb előírásoknak, elkötelezték magukat a folyamatos minőségfejlesztés mellett.

Munkáikat az európai minőségi szabványok és a legszigorúbb
nemzetközi szabványok alapján végzik és felügyelik.

Bővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Főbb feladatok:
  • Építés-kivitelezési projektek munkáinak előkészítése, tervek feldolgozása, mennyiségi kigyűjtések, árajánlatok kezelése
  • Projekt adminisztrációs feladatok koordinálása: hatósági bejelentések, céges nyilvántartások, átadási dokumentáció stb
  • Projekt -Beszerzési ütemtervek elkészítése a projektvezetővel egyeztetve
  • Kapcsolattartás a tervezővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal és a hatóságokkal
  • Alvállalkozói, beszerzési szerződések előkészítése, aktív részvétel a szerződéskötésben, alvállalkozói teljesítések kiadásában, anyagátvételi bizonylatok dokumentálásában
  • Műszaki dokumentációk, tervek felülvizsgálata, elkészítése: műszaki, tartalmi és teljességi szempontból
  • Építési projektek dokumentációjának kezelése, összeállítása
  • A költségvetési kiírásban szereplő anyagok beépítésének minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Anyagszükséglet előkészítése, pontos meghatározása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök, műszaki menedzser, egyéb műszaki végzettség)
  • Minimum 1-3 év tapasztalat mélyépítésben, illetve releváns tapasztalat árazás területén
  • MS Office ismerete
  • Érvényes „B” típusú jogosítvány
  • Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben szerzett gyakorlat
  • Üzleti gondolkodás
  • Rugalmasság
Előnyt jelent:
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés, év végi bónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • Telefon, laptop biztosítása
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapesti és Szegedi iroda
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!