Partnerünk a K&V Kft. több, 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás.

Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cégük
gyöngyösi központjába keresnek hosszútávra megbízható szakembert.

Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új tanulására, és egy vidám csapat tagja
szeretnél lenni, mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Leendő feladatok:
  • Nemzetközi fuvarozási feladatok megszervezése
  • Nemzetközi fuvarok felkutatása a piac monitorozása mellett
  • Fuvarfeladatok teljes körű megszervezése, adminisztrációja
  • Kapcsolattartás és kapcsolatépítés meglévő és új megbízókkal
  • Megbízók adminisztrációs feladatainak teljes körű ellátása
  • Vevőreklamációk kezelése
  • Angol / német nyelven történő kommunikáció, kapcsolattartás, munkavégzés
Téged keresnek, ha:
  • Minimum érettségivel rendelkezel
  • Fuvarozási / logisztikai területen szerezett 2-3 éves releváns tapasztalatod van
  • Felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel

Jellemez:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló logikai, problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Csapatjátékos
  • Határozottság és magas stressz tűrő képesség
  • Agilitás, proaktivitás és átlátható munkavégzés

Amit kínálnak Neked:
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • SZÉP kártya juttatás
  • Ingyenes munkahelyi meleg étkezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járási támogatás
  • Sportolási lehetőségek támogatása
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • Gyöngyös
  • 08:00 – 16:30 (irodai jelenléttel)
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!