Partnerünk egy magyar tulajdonú cégcsoport,
mely különböző iparágakban tevékenykedő vállalatokból áll.

Többek között foglalkoznak ellátási-lánc menedzsmenttel, higiéniai
és háztartási termékek gyártásával, értékesítésével, valamint
paradicsomkülönlegességek termesztésével is.

Csapatuk bővítésének céljából keressük
új kollégájukat az alábbi pozícióba:

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Leendő feladatok:
  • Ügyvezető munkájának teljes körű támogatása
  • Naptárkezelés, találkozók egyeztetése
  • Belső és külső levelezés kezelése, prezentáció készítése
  • Tárgyalások, rendezvények és üzleti utak szervezése
  • Üzleti partnerek fogadása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Outlook, Teams)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés pontos helye, típusa:
  • Budapest, IV. kerület
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!