Partnerünk egy kiskereskedelmi ruházati vállalkozás.

Nagykátai csapatukba keresik új munkatársukat
azonnali kezdési lehetőséggel az alábbi pozícióba:

ÜZLETVEZETŐ

Feladatok:
  • Az üzlet mindennapi működésének irányítása és felügyelete
  • Az értékesítési célok elérése és túlszárnyalása
  • Csapat irányítása, motiválása és fejlesztése
  • Vásárlói élmény biztosítása és vevői elégedettség növelése
  • Készletgazdálkodás és árukezelés felügyelete
  • Az üzlet vizuális megjelenésének biztosítása a vállalati irányelvek alapján
Elvárások:
  • Kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat üzletvezetői vagy hasonló pozícióban
  • Kiváló kommunikációs és vezetői képességek
  • Erős problémamegoldó és döntéshozatali készségek
  • Vásárlóközpontú hozzáállás
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • Ruházati kereskedelemben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőségek
  • Dinamikus és támogató munkakörnyezet
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségek
  • Részvétel egy sikeres és folyamatosan növekvő vállalat életében
Munkavégzés pontos helye:
  • Nagykáta
Munkaidő:
  • Nyitva tartáshoz igazodva.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!