Partnerünk, a Stiefel Magyarország Kft.
Magyarország vezető üzleti térkép kiadója,
a cégesített térképes megoldások specialistája, a Stiefel iskolai térképek
és oktatótablók magyarországi forgalmazója.

A Stiefel 1991 óta működik Magyarországon sikeresen.
A cég családias légkörű, fiatalos, lapos szervezet, korrekt cégvezetéssel.
Hisznek abban, hogy a térkép az egyik legfontosabb információhordozó,
nélkülözhetetlen vezetői munkaeszköz, és olyan hírvivő felület,
amellyel a cégek üzenete a számukra releváns,
másképp elérhetetlen helyekre – intézményekbe, cégek irodáiba – juthat el.

Magyarország teljes területére keresnek új munkatársakat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

A területi képviselő feladatai:
  • Kapcsolatok építése önkormányzatok és vállalkozások vezető beosztású munkatársaival
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása telefonon és személyesen, kapcsolatrendszer továbbépítése, CRM-rendszer vezetése
  • Termékek és szolgáltatások (például AR – kiterjesztett valóság kezelő alkalmazás) értékesítése, prezentációk tartása önkormányzatoknál, cégeknél, vendéglátó helységekbe és szállodáknál
  • Cégesített térképek, speciális tematikus térképek és térképeken lévő hirdetési felületek értékesítése
  • Ajánlatok készítése igényesen Word-ben vagy Excelben, pdf-kimenettel, megrendelések felvétele írásban, később elektronikusan is
  • Üzleti levelezés a partnerekkel e-mailben
  • Kiemelt projektek lebonyolítása
  • Cégképviselet az adott területen
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Több éves értékesítési tapasztalat (nem áruterítés, nem FMCG)
  • Képes és hajlandó elvégezni a rá bízott feladatokat, és visszajelezni azok eredményeit
  • Képes folyamatos értékesítési tevékenységre, amelyet korábbi munkahelyén már bizonyított
  • Képes úgy szervezni az időt, hogy a terv teljesítéséhez szükséges feladatokat maradéktalanul el tudja végezni
  • Jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word – ajánlatok megfogalmazása, formába öntése, pdf fájlok készítése, Excel – táblázatok készítése, internet használata, levelezés és Teams használata)
  • Számlaképes, saját gépkocsival rendelkezik (ha még nincs vállalkozás, segítünk elindítani)
  • Részvétel a Stiefel ingyenes oktatásain, értekezletein, továbbképzésein
  • Sokat akar keresni és ezért hajlandó sokat dolgozni
Előnyt jelent:
  • Kiváló szervezőkészség, jó időbeosztás
  • Meglévő élő céges és/vagy önkormányzati kapcsolatok
  • Hirdetésekkel, reklámszervezéssel kapcsolatos tapasztalat
  • Területi képviselőként szerzett munkatapasztalat
  • Nyitott és pozitív személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő készség
Amit Partnerünk kínál:
  • Biztos szakmai háttér, minőségi termékek
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Akár meglévő ügyfélkör biztosítása
  • Ügyfélvédettség
  • Intenzív alapképzés, rendszeres továbbképzések, egyéni munkaterv
  • Magas kereseti lehetőség (tiszta jutalék + bónusz)
  • Próbaidő alatt üzemanyagtámogatás (bizonyos feltételek mellett)
  • Céges mobil és notebook biztosítása
Munkavégzés pontos helye:
  • Országos
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!