Szeretnél részese lenni egy dinamikusan fejlődő vállalat sikertörténetének?
Készen állsz arra, hogy egy prémium kategóriás márkát képviselj?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk közel 50 országban van jelen saját értékesítő vállalatai révén és további 50 piacon pedig importőrökön keresztül. A vállalat kiváló minőségű háztartási cikkek gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Légy részese egy sikeresen működő csapatnak az alábbi pozícióban:

ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

Az alábbi feladatokban számít Rád a csapat:
  • Hosszútávú kapcsolatok kiépítése az ügyfelekkel, a tanácsadási folyamatban és az értékesítés utáni szolgáltatásokban való részvétel révén.
  • Minőségi terméktanácsadás az üzletben, árajánlatok készítése, az ajánlatok nyomon követése.
  • Promóciós, kollaborációs tevékenységek szervezése.
  • Az üzlet folyamatos gondozása, a hatékony és professzionális működés biztosítása érdekében.
  • Szoros együttműködés a cég egyéb divízióival a professzionális munkavégzés érdekében.
  • Készülékek, egyéb termékek és POS anyagok készletszintjének folyamatos nyilvántartása.
A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:
  • Középfokú végzettség.
  • Minimum 1-2 év releváns tapasztalat üzleti értékesítőként.
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás (a belső kommunikációhoz és a régiós kapcsolattartáshoz lesz rá szükséged).
  • Jó problémamegoldó-, erős elemző- és szervezőkészség.
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés és terhelhetőség.
Nagy előnyt jelent:
  • ERP (SAP) és CRM rendszerek ismerete.
  • Prémium kategóriás termékek értékesítésében szerzett tapasztalat.
Amit Partnerünk kínál és amire mindenképp számíthatsz náluk:
  • Erős szakmai támogatás a csapat és társosztályok részéről.
  • A pozícióhoz illeszkedő alapbéren felül kiemelt Cafeteria juttatást kínálnak.
  • Évente teljesítményarányos bónuszt, valamint negyedéves bónuszt.
  • Bejárásodat támogatják (üzemanyag vagy bérlet).
  • Lehetőséged van egészségbiztosításra.
  • Mindennapi munkaruhád megvételéhez is hozzájárul a cég.
Munkaidő: Hétfőtől péntekig 10:00 - 18:00., kéthetente szombatonként 10:00 - 14:00.

Munkavégzés helye: Budapest, 2. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!