Megbízónk pénzügyi, számviteli és adótanácsadással foglalkozó vállalat.
Ügyfeleik közt tudhatnak piacvezető broadcast rendszerintegrátor és televíziós technológiai szolgáltató cégeket, kisvállalkozásokat. Tevékenységi körükből adódóan izgalmas projektek részese lehetsz.
Ügyviteli tevékenységük teljeskörű ellátására keresünk számukra új munkatársat

KÖNYVELŐ
pozícióba.

Főbb feladataid könyvelői pozícióban:
  • Megbízók bizonylatainak (beszerzési számlák, bank, pénztár, vegyes tételek HUF/DEV) könyvelése az ügyviteli rendszerben
  • Havi elhatárolások könyvelése (segédlet alapján)
  • Számlázás
  • Vevő/szállító folyószámla nyomon követése, eltérés esetén egyeztetés a partnerekkel e-mailben
  • Banki pénzforgalom (utalások) előkészítése, előrögzítése az ügyviteli rendszerben
  • Adóbevallások, statisztikai- és egyéb adatszolgáltatások, belső riportok előkészítésében való részvétel
  • Év végi és havi záráshoz, könyvvizsgálathoz kapcsolódó feladatok elvégzésében, beszámoló előkészítésben való részvétel
  • Eseti jelleggel banki és hivatali ügyintézés (online, pl. bankkártya igénylés stb.)
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú gazdasági, könyvelői végzettség
  • Minimum 2 év könyvelésben szerzett releváns tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban (számlák küldése külföldi partnernek, vevő/szállító folyószámla eltérés Egyeztetés, angol nyelvű számlák könyvelése)
  • MS Office felhasználói szint- excel használat (alapvető függvények, pivot), ügyviteli szoftverek használatában szerzett gyakorlat
Előnyként tekint rá partnerünk:
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés, gazdasági felsőfokú végzettség•
  • Adózási ismeretek
  • Adóbevallások előkészítésében való részvétel
  • KKV könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft Dynamics Navision, ÁNYK, RLB, Nexon ismerete
Amit ügyfelünk kínál:
  • Pozíció felelősségi köréhez illeszkedő alapbér
  • Éves zárást követő bónuszjutalom
  • Egészségbiztosítási csomag
Egyéb információk:
  • Munkavégzés helye: XI. kerület, Savoya Parkhoz közel
  • Munkaidő: rugalmas kezdéssel 8-9 órától teljes munkaidős munkarend
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, küldd el számunkra friss önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!