Megbízónk egyike a világ vezető beszállítóinak a méréstechnika, a kiberbiztonság és a műsorszóró berendezések piacán. Pénzügyi és adminisztrációs csapatuk bővülése miatt keressük új munkatársukat

TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ

pozícióba.

A munkakörhöz tartozó feladatok:
  • Bejövő és kimenő számlák feldolgozása és könyvelése SAP-ban, főkönyv kezelése
  • Bankszámlakivonatok könyvelése és utalások előkészítése
  • Havi, negyedéves, éves pénzügyi kimutatások készítése
  • Vállalati auditok támogatása
  • Havi ÁFA bevallások és KSH statisztika készítése
  • Kapcsolattartás tárosztályokkal, külső szolgáltatókkal (bérszámfejtő, adótanácsadó)
  • Együttműködés más európai vállalatcsoportokkal és a müncheni központtal
Elvárások:
  • Legalább középfokú közgazdasági, pénzügyi végzettség
  • Minimum 3 év releváns számviteli tapasztalat nemzetközi cégnél, könyvelő irodánál
  • Haladó Excel ismeretek, SAP-FI tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
Előnyt jelent:
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
Amit megbízónk kínál:
  • Tapasztalthoz illeszkedő bérezés
  • Vállalati teljesítmény alapú bónusz
  • Balesetbiztosítás
  • Bejárás támogatása
  • Barátságos hangulat, légkör
  • Személyes és szakmai fejlődés, karrierlehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület (Madarász Irodapark)

Amennyiben rendelkezik a megadott szakmai kompetenciákkal, várjuk frissített angol és magyar nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!