Ügyfelünk közel másfél évszázada tökéletesíti a pezsgőgyártás technológiáját – ezzel elismertté válva nem csak Magyarországon, de nemzetközi szinteken is. Termékeik között híres pezsgőik mellett prémium minőségő borok és alkoholmentes italok is megtalálhatóak. Az elmúlt években történt műszaki beruházásoknak köszönhetően pedig ma már egy európai szemmel is modern borászati üzemben készítik minőségi termékeiket.

Csapatuk bővítése céljából most új pozíciót hirdettek

LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETŐ MÉRNÖK

munkakörben olyan jelölt személyében, aki budapesti központjuk mellett az alábbi telephelyeket is látogatná: Budafoki Pincészet, Dunaharaszti, Etyek, Pázmánd és Balatonboglár.

Feladatok:
  • A vállalat telephelyein található létesítmények épületgépészeti és energetikai rendszerek üzemeltetése
  • Vállalati éves energia felhasználás tervezése, éves energiamérleg elkészítése
  • Beruházási-fenntartási éves terv kidolgozásának támogatása
  • Munkálatok árajánlatainak beszerzése, véleményezése, műszaki tartalom meghatározása, kivitelezés menedzselése
  • A vállalat fenntarthatósággal kapcsolatos céljainak kidolgozása és részvétel a megvalósításban
  • Környezetvédelmi munkák irányítása, ellenőrzése, bevallások elkészítése
  • Hatóságokkal, közüzemi szolgáltatókkal való együttműködés
  • Nyomástartó berendezések műszaki felügyelete
Amit elvárunk a jelentkezés benyújtásához:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (ideálisan: gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök diploma)
  • Min. 1 év épületüzemeltetésben szerzett gyakorlat
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás – partnerekkel, anya- és leányvállalatokkal való kapcsolattartás során
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kapcsolatteremtő és magas szintű tárgyalási készség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Előnyként értékeljük:
  • Ha rendelkezik vezetői tapasztalattal, ugyanis villanyszerelők és technikusok fogják munkáját segíteni
  • Energetikai környezetvédelem területén szerzett szakmai tapasztalat, vagy releváns szakirányú végzettség
Amit kínál ügyfelünk:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bér + cafeteria
  • Benzinköltség támogatás saját gépjármű használata esetén
  • Kulcsos autó biztosítása a telephelyekre történő kijáráshoz
  • Vidéki munkavállalók bejárásának támogatása
  • Telefon, laptop a munkavégzéshez
  • Webshop vásárlási kedvezmény
  • Képzési lehetőségek
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, kihívásokkal teli munka, szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 22. kerületi központ
  • Etyeki, pázmándi, balatonboglári, budafoki és dunaharaszti telephelyek alkalmankénti látogatása

Amennyiben szimpatikus a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!