Unod már a nagy szériás gyártást és szeretnél csatlakozni egy családias, megbízható vállalathoz? Szívesen dolgoznál magas színvonalú technológiájú gépekkel?

Akár pályakezdő, akár tapasztalt szakember vagy, ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk egy közel harminc éves tapasztalattal rendelkező asztalosipari cég alapjaira épült. A vállalat hotel- és irodabútorok gyártására szakosodott, termékeik nagy része exportra készül, Németországba, Hollandiába és Ausztriába.

Bővülés miatt csapatukba keresünk most egy megbízható, szakmáját szerető munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC KEZELŐ, PROGRAMOZÓ

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Egy sík CNC, valamint egy 3 tengelyes CNC gép (egyedi megrendelésű fa bútorok készítéséhez) önálló kezelése, beállítása, programozása.
  • 2D-s tervrajzok és rajzdokumentációk szakszerű olvasása, értelmezése.
  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció pontos vezetése.
Szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Szakirányú technikusi vagy OKJ szakképesítés (forgácsoló vagy CNC forgácsoló vagy CNC gépkezelő vagy NC gépkezelő).
  • Pályakezdők és gyakorlott szakemberek jelentkezését is szívesen várják.
  • Megfelelő térlátási képesség.
  • Logikus gondolkodás.
  • Pontos, precíz munkavégzési képesség.
  • Kiemelkedő műszaki affinitás.
  • Hosszútávú szakmai elhivatottság.
Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:
  • Faipari technikusi vagy OKJ szakképesítés.
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő korrekt alapbérezés.
  • Kiszámítható munkaidő: hétfőtől csütörtökig 6:00-16:20.
  • Év végi bónusz.
  • "Nyaralási" bónusz.
  • Stabil vállalati háttér.
  • Családias munkakörnyezet.
Munkavégzés helye: Nagykanizsa

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: