Megbízónk 100% -ban magyar tulajdonú vállalat, mely kozmetikai, higiéniai és háztartási termékek gyártásának, csomagolásának és értékesítésének élvonalában jár. Termékeikkel hozzájárulnak vásárlóik mindennapi életének kényelméhez és szépségéhez.
Ellátási lánc folyamataik zökkenőmentes koordinálására keresünk számukra
beszerzés, gyártás, logisztika területén jártas

SUPPLY CHAIN SPECIALIST

munkatársat.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Vevői megrendelések kezelése, tárgyalása, nyomon követése
  • Alapanyag és csomagolóanyag beszerzése meglévő beszállítói partnerektől, készletszint biztosítása
  • Gyártástervezés, a vevői igényeknek megfelelően
  • Szoros együttműködés a társterületek középvezetőivel: gyártás, raktár, minőségbiztosítás és technológiai vezetők
  • Kapcsolattartás fuvarozókkal, a bejövő és kimenő áruk szállításának megszervezése és dokumentálása
Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Gazdasági, logisztikai, vagy mérnöki felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 1-2 év gyártókörnyezetben szerzett szakmai tapasztalattal: beszerzés, logisztika, ellátási lánc területen
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudással
  • Haladó Excel ismeretekkel (VLOOKUP, Pivot tábla)
  • Pontos, precíz hozzáállással és logikus gondolkodással
  • B kategóriás jogosítvány a bejárás miatt előnyös
Előnyt jelent:
  • Német nyelv ismerete
Megbízónk ajánlata:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Szakmai fejlődés, karrier lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség egy cégcsoport tagjaként
  • Dinamikus, fejlődő vállalat, családias légkör, gyors döntéshozás
Munkavégzés helye:
  • Budapest IV. kerület (Megyeri híd közelében)
Munkaidő:
  • H-P 9:00 - 17:30 (rugalmas kezdéssel)
Amennyiben szívesen ellátnád ezt a felelősségteljes munkakört, várjuk jelentkezésed frissített önéletrajzoddal!