Megbízónk speciális útfelületkezelési-, és úttisztító technológiát fejleszt, teljes éves üzemeltetésre. Ide tartoznak a télen szolgálatot nyújtó mobil, illetve kihelyezett karbantartási eszközök, valamint az év fennmaradó részében szolgáló úttisztító berendezések.

Ha rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel és napi szinten használod angol és/vagy német nyelvtudásod, akkor ez a lehetőség Neked szól!

A svájci tulajdonban lévő vállalat bővülés szempontjából új kollegát keres

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

pozícióba.

Feladataid lennének:
  • Vevői reklamációk kezelése, beszállítói nem megfelelőségek feltárása
  • Gyártási tevékenység folyamatos monitorozása a megfelelő minőség érdekében
  • Részvétel a beszállító fejlesztési folyamatokban
  • Belső minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése
  • Termékellenőrzési dokumentáció készítése
  • Aktív részvétel, javaslattétel a selejtcsökkentés érdekében
  • Munkatársak oktatása, motiválása
  • Gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció, jelentések, statisztikák készítése/követése
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Van minimum 3 éves hasonló munkakörben vagy minőségirányítási területen szerzett tapasztalatod
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel, szóban és írásban egyaránt - erős középfok
Előnyként vett:
  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer használata
Amit nyújtunk számodra:
  • Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
  • Útiköltség támogatás (23Ft/km)
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
Munkavégzés helye:
  • Dévaványa - Békés vármegye
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el friss szakmai önéletrajzodat MAGYAR és ANGOL nyelven a JELENTKEZÉS gombra kattintva!