Ügyfelünk egy 2007-ben alapított svájci tulajdonban lévő vállalat, amely speciális útfelületkezelési-, és úttisztító technológiát fejleszt teljes éves üzemeltetésre. Ide tartoznak a télen szolgálatot nyújtó mobil, illetve kihelyezett karbantartási eszközök, valamint az év fennmaradó részében szolgáló úttisztító berendezések.

A mérnökségi csapatuk irányítására keresünk új kollégát:

MŰSZAKI OSZTÁLYVEZETŐ

pozícióba.

Leendő feladataid:
  • Gyártási technológia kidolgozása, normaidők megállapítása, felügyelete
  • Rajzok frissítése, átdolgozása
  • Darabjegyzékek összeállítása
  • Gyártási dokumentációk, előírások készítése
  • Gyártókészülékek tervezése (hegesztő összeállító-, és forgácsolókészülékek)
  • Együttműködés a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal (idegen nyelven is)
  • 4 fős mérnökségi csapat irányítása
  • Szóbeli egyeztetés vezetőkkel
  • Ad-hoc feladatok
Elvárások:
  • Gépészmérnöki / Gépész üzemmérnöki / Műszaki menedzser végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat gyártástechnológiában gépgyártás / alkatrészgyártás területen
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos középfokú angol vagy német nyelvtudás - társvállalatokkal, cégen belüli kommunikáció során használatos, ügyvezetővel egyeztetés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • CAD rendszer ismeret (Siemens NX vagy Inventor elsősorban)
Előnyök:
  • Több éves mérnöki tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Amit Partnerünk tud nyújtani:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
  • Útiköltség támogatás - 23 Ft/km
Munkavégzés helye:
  • Dévaványa (Békés vármegye)
Munkavégzés ideje:
  • H-P: 8:00-16:30
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet töltsd fel frissített önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombra kattintva.