Megbízónk speciális útfelületkezelési-, és úttisztító technológiát fejleszt, teljes éves üzemeltetésre. Ide tartoznak a télen szolgálatot nyújtó mobil, illetve kihelyezett karbantartási eszközök, valamint az év fennmaradó részében szolgáló úttisztító berendezések.

Ha rendelkezik felsőfokú műszaki végzettséggel, szívesen támogatna egy körülbelül 10 fős csapatot és van is ebben tapasztalata, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

A svájci tulajdonban lévő vállalat bővülés szempontjából új kollegát keres

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

pozícióba.

Feladatok:
  • Minőségügyi stratégia meghatározása és megvalósítása; éves terv és költségvetés kidolgozása és nyomon követése
  • Meglévő folyamatok, rendszerek felülvizsgálata, szükség esetén módosítása; új folyamatok, rendszerek bevezetése, működtetése, fejlesztése
  • Vevői reklamációk hatékony kezelése (hibaanalízis, intézkedési terv, 8D), gyártási selejtek analízise, selejt statisztikák készítése
  • Vállalat integrált minőségbiztosítási rendszerének bevezetése, működtetése és folyamatos fejlesztése (ISO 9001:2015)
  • Szellemi és technikusi állomány támogatása (~ 10 fő)
  • Központi jelentések készítése
  • Együttműködés társosztályokkal
  • Szakmai szintű cégképviselet üzleti tárgyalások, auditok, beszámolók során
Ideális jelölt:
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkez
  • Van minimum 3 éves ipari gyártási területen szerzett minőségügyi tapasztalata
  • Többéves vezetői tapasztalatot tudhat maga mögött
  • Aktív tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezik- szóban és írásban egyaránt
  • Széleskörű ismeretei vannak minőségügyi módszerekben és technikákban
Előnyként vett:
  • Több éves minőségügyi mérnöki tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete - SAP
  • Autóipari háttér
Amit partnerünk nyújt:
  • Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
  • Útiköltség támogatás (23Ft/km)
  • Egy fiatalos csapat tagja lehet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
Munkavégzés helye:
  • Dévaványa - Békés vármegye
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30
Amennyiben érdekli a pozíció, küldje el friss szakmai önéletrajzát MAGYAR és ANGOL nyelven a JELENTKEZÉS gombra kattintva!