Partnerünk egy közel 20 éves, magyar tulajdonú, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég.
A piaci kihívásoknak megfelelően épületgépészeti szakágak komplett kivitelezését valósítják meg ipari, logisztikai, kereskedelmi, középületi és egyéb beruházások során. Sikerük és dinamikus fejlődésük kulcsa az elvégzett munkájuk magas minősége.

Most bővülés miatt keressük új munkatársukat a 6 fős ajánlatkészítő csapatba

AJÁNLATKÉSZÍTŐ

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Épületgépészeti generálkivitelezéshez ajánlatok készítése
  • Ajánlatkérési dokumentáció megismerése, hiányzó információk begyűjtése, dokumentálás
  • Beszállítói, esetenként alvállalkozói ajánlatok bekérése, műszaki tartalmának ellenőrzése, szükség esetén pontosítások bekérése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal, partnerekkel
  • Ajánlatok kiküldése, nyomon követése
Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Minimum épületgépész / gépész technikusi / szakági épületgépész szakközépiskolai végzettség
  • Épületgépész alapismeretek, tervolvasási készség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • Felsőfokú épületgépész végzettség
  • Épületgépész területen szerzett gyakorlat, tapasztalat, anyagismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • Éves bónusz (1 havi bérnek megfelelő összeg)
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú vállalat
  • Kiváló munkakörülmények, modern irodaház, korszerű munkaeszközök
  • Különböző ingyenes sportolási, kikapcsolódási lehetőségek a cég telephelyén (konditerem, streetball pálya)
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Budaörs (vasútállomás közelében, 87 / 87A / 187 / 287-es busszal vagy 41-es villamossal jól megközelíthető)
  • Hétfőtől péntekig 7:30-16:30 (rugalmas munkaidő)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!