MŰSZAKVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Veresi paradicsom kft., akik magyar termesztésű, friss, tiszta, ellenőrzött,
magas beltartalmi értékű, prémium paradicsomkülönlegességek termesztésével
és forgalmazásával foglalkozik egész évben, még télen is!

Környezetbarát, high-tech technológiákkal dolgoznak, feleslegesen nem használnak
vegyszereket és támogatnak civil szervezeteket, eseményeket.

Gyere és dolgozz Magyarország legmodernebb üvegházában
az alábbi munkakörben:

Munkatársuk leendő feladata:
  • A rendelkezésére álló emberi és tárgyi erőforrások hatékony irányítása
  • A feladatokhoz szükséges erőforrás igény követése és riportálása felettesei felé
  • Raktári rend kialakítása / fenntartása és operatív működtetése
  • A raktárba beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele, ellenőrzése
  • A késztermék mennyiségi és minőségi ellenőrzése, kiadása, felügyelete
  • Időszakos leltárak lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a termelőüzemmel, a logisztikai irodával és a beszerzéssel a folyamatos ellátás és vevői kiszolgálás érdekében
  • Szállítólevelek készítése
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum 1-2 releváns szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Mezőgazdasági termelő vállalatnál szerzett hasonló tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálnak:
  • Hosszútávú karrierlehetőséget egy dinamikus, stabil csapatban
  • Teljesítményarányos bónuszt
  • Cafetériát
  • Családias légkört
Kertészetük helye:
  • Veresegyház
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Csongrád - Csanád megye

Nyitott vagy a fejlődésre és szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol értékelik az ötleteidet? Kipróbálnád magad a termelés területén, mely számtalan fejlődési lehetőséget tartogat számodra? Partnerünk egy nemzetközi cég magyarországi leányvállalata. Kisállateledelek és jutalomfalatok gyártásával foglalkoznak most már közel 800 munkavállalóval. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Bővülő gyáregységeikbe keresünk tehetséges, néhány éves tapasztalattal rendelkező szakembereket. Az alábbi területen várható náluk nyitott lehetőség:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Élelmiszeripar | Pest megye

Partnerünk a Szilasfood Kft. fűszereket, ételízesítőket gyártó élelmiszeripari társaság. Napjainkban több mint 500 féle gyártói és sajátmárkás terméket állítanak elő, köztük a közkedvelt Lucullus termékcsaládot is. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva