Ügyfelünk közel 17 éves múlttal rendelkező svájci tulajdonban lévő vállalat, amely speciális útfelületkezelési-, és úttisztító technológiát fejleszt teljes éves üzemeltetésre.

Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása céljából keressük legújabb csapattagjukat

HEGESZTŐMÉRNÖK

munkakörbe.

Légy akár pályakezdő, aki szeretné megszerezni első szakmai tapasztalatait, vagy tapasztalt mérnök, aki szeretné bővíteni meglévő tudását, itt biztosan megtalálod a számításaidat!

Hegesztőmérnökként az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Hegesztési utasítások kidolgozása (WPS), normaidők megállapítása, felügyelete
  • Gyártási technológia kidolgozása, normaidők megállapítása, felügyelete
  • Rajzok frissítése, átdolgozása, egyeztetés a megrendelővel
  • Darabjegyzékek összeállítása
  • Gyártási dokumentációk, előírások készítése
  • Gyártókészülékek tervezése (hegesztő összeállító-, és forgácsolókészülékek)
  • Együttműködés a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal (idegen nyelven is)
Elvárások:
  • Hegesztőmérnöki / Gépgyártástechnológiai mérnöki végzettség
  • Pályakezdők és tapasztaltabb jelöltek pályázását egyaránt várják
  • Kommunikáció szintű nyelvtudás: angol vagy német (angol előny) mindennapi kommunikációhoz és levelezéshez használatos (társvállalatokkal). Ritkán használja szóban, inkább az írásos egyeztetés a jellemző
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
Előny, de nem elvárás:
  • Több éves mérnöki tapasztalat
  • Gyártástechnológiában szerzett tapasztalat gépgyártás / alkatrészgyártás területen
  • CAD rendszer ismeret (Siemens NX vagy Inventor elsősorban)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, SAP
Amit munkádért cserébe nyújt Partnerünk:
  • Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
  • Munkába járási támogatás - 23 Ft/km
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
Egyéb fontosabb információk:
  • Munkavégzés helye: 5510, Dévaványa (Békés vármegye)
  • Munkavégzés ideje: Hétköznapokon 8:00-16:30-ig

Amennyiben magadra ismertél és szeretnéd mindennapjaidat egy stabil vállalat fiatalos és támogató csapatában tölteni, akkor töltsd fel önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombra kattintva.