FLOTTA ÜZEMELTETÉSI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk az évek során Magyarország egyik meghatározó piaci szereplővé
nőtte ki magát a belföldi és nemzetközi fuvarozásban és szállítmányozásban egyaránt.

Cégük évről évre növekedett köszönhetően az új,
egyre átfogóbb fuvarozási megbízásoknak.

Az Illés Holding Zrt leányvállalataként stabil nemzetközi kapcsolatokkal
és társcégekkel rendelkeznek egész Közép-Kelet Európában.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A következők lesznek a feladataid:
  • Vezetői asszisztencia
  • Vállalati flottában lévő járművekkel kapcsolatos adatbázisok karbantartása
  • Okmányirodai ügyintézéshez szükséges dokumentációk előkészítése
  • Számlázás külsős partnereknek
  • Pénztár, posta felügyelete
  • Esetenként kapcsolattartás fuvarszervezőkkel
  • Kimutatások készítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Ügyfél-és szolgáltatás központúság
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil vállalati hátterű cég
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Továbbképzések támogatása
Munkavégzés pontos helye:
  • Érd
Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetük az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy név jut eszébe… Felsővezetőik támogatása és az iroda életének koordinálására keresik új munkatársukat.

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy magyar dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technologiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak. Cégük tavalyi évben bővítette a repertoárját abban a tekintetben, hogy a tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő és ingatlanközvetítő irodát, valamint önálló tüzépet üzemeltetnek, és belföldi fuvarozásban is elkezdtek tevékenykedni! Cégük több házat és lakást épített, valamint újított fel és folyamatosan fejlődik. Tovább kívánják bővíteni csapatukat is. Ha szeretne részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében, csatlakozzon hozzájuk. Számukra keresünk új munkatársat tatabányai központjukba a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Partnerünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, mely különböző iparágakban tevékenykedő vállalatokból áll. Többek között foglalkoznak ellátási-lánc menedzsmenttel, higiéniai és háztartási termékek gyártásával, értékesítésével, valamint paradicsomkülönlegességek termesztésével is. Csapatuk bővítésének céljából keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva