ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR/BETEGIRÁNYÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a TritonLife Kapos Medical új munkatársát keresi
teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR/
BETEGIRÁNYÍTÓ
Amit kínálnak:
  • Alkalmazotti jogviszony, heti 40 órás munkaidő, beosztás szerinti munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
Leendő feladatok:
  • Bejövő telefonhívások kezelése, időpont-egyeztetés
  • Vizsgálatok szervezése, páciensek koordinálása és tájékoztatása
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások a munkakörhöz:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat/végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Délutános munkarend vállalása, beosztás szerint
  • Precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
Előnyt jelenthet:
  • Idegen nyelv ismerete
Munkavégzés pontos helye:
  • Kaposvár
 Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes,
magyar nyelvű önéletrajzát a bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Szeretnél részt venni egy csúcsminőségű munkakörnyezetben, ahol a világ vezető vállalatainak képviselőivel dolgozhatsz együtt? Élvezed a folyamatok irányítását és szeretsz segíteni az embereknek? Akkor ne keress tovább, mert itt a tökéletes lehetőség számodra! Partnerünk a világ legnagyobb munkaterület-hálózatának része, amely lehetővé teszi ügyfelei számára, hogy hatékonyabban, gyorsabban és boldogabban dolgozhassanak. Budapesten és vonzáskörzetében (Biatorbágy) 12 lokáción kínálnak magas színvonalú szolgáltatásokat ügyfeleiknek. Ha szeretnél csatlakozni csapatukhoz és részt venni ebben a dinamikus környezetben, akkor ne habozz, jelentkezz az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 1 nap múlva