MOLEKULÁRIS BIOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Kecskemét

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Vascular Diagnostics Kft. budapesti laboratóriumába keresünk
elsősorban nukleinsav alapú módszerekben jártas – humán molekuláris biológiai
vizsgálatokban tapasztalt kollégát humán diagnosztikai pozícióba.

Amennyiben magára ismert, adja le jelentkezését
hozzájuk az alábbi munkakörbe:

Leendő feladatok:
  • Genetikai diagnosztikai feladatok szakmai felügyeletének ellátása
  • Genetikai laborfolyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Humán diagnosztikai eredmények értékelése, értékelés koordinálása
  • Vizsgálati minták és dokumentációk koordinálása
  • Laboratóriumi asszisztensek irányítása
  • Részvétel az eredmények validálásában, leletek, eredmények kiértékelésében
  • NGS laboratóriumi műveletek felügyelete, támogatása
  • Minőségbiztosítási irányelvekben foglalt intézkedések betartása
  • Tevékenységhez tartozó időbeosztások kezelése, adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás szakmai szervezetekkel
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Egyetemi MSc végzettség
  • Angol nyelvismeret (min. B2)
  • Eredményorientáltság, elhivatottság
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, Jó kommunikációs készség
  • Tanulási hajlandóság
  • Minőségtudatosság
Előnyt jelent:
  • Új generációs-szekvenálás (NGS) / bioinformatikai laboratóriumi és kiértékelési gyakorlat
  • PhD fokozat
  • Klinikai genetikai tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Azonnali belépési lehetőség
  • Lelkes, motivált, dinamikusan fejlődő csapat szakmai irányítása
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Céges telefon és laptop
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • 1094 Budapest, Bokréta u. 5. / 6000 Kecskemét, Kisfaludy u. 6-8.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát,
fizetési igényének megjelölésével és motivációs levelének csatolásával
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Visszajelzést kiválasztás esetén küldenek.

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Külföld / Európa

Szeretnél a világ élvonalához tartozni? Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Részt vennél az autóipar innovatív technológiáinak fejlesztésében? Dolgoznál új beruházáson, telepítésen? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk aggregátorok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd fejleszteni szaktudásodat a villamos tervezői rendszerek területén? Érdekel a PLC programozás? Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
EHS, Környezetvédelem | Bács-Kiskun megye

Partnerünk mérnökei és technikusai emissziós, immissziós, munkahigiéniés, víz-talaj-hulladék mintavételi, valamint zaj-és rezgésvédelmi területen végeznek méréseket az ország egész területén, eljutva így a legkülönfélébb technológiákhoz és legkülönlegesebb helyekre, miközben a természetet védik. Cégcsoportjuk további tagjai környezetvédelmi tervezéssel és képviselettel foglalkoznak, valamint egy új mezőgazdasági mintaprojekt kapcsán önellátó gazdaságok kifejlesztésén dolgoznak, biztosítva ezzel, hogy mindenki más is tehessen többet a környezetért. Partnerünk környezetvédelem területén elhivatott mérnöki irodaként keresi bajai telephelyünkre legújabb kollégájukat emissziós mérések és mintavételek szakterületre a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 2 nap múlva