EGÉSZSÉGÜGYI REGISZTRÁTOR ÉS PÉNZTÁROS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a TritonLife Kapos Medical keresi
új részmunkaidős kollégáját az alábbi pozícióba:

EGÉSZSÉGÜGYI REGISZTRÁTOR
ÉS PÉNZTÁROS MUNKATÁRS
Amit kínálnak:
  • Részmunkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
Leendő feladatok:
  • Medical és pénztárprogram használata
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Pénztár kezelése
Elvárások a munkakörhöz:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Délutános munkarend vállalása, beosztás szerint
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
Előnyt jelenthet:
  • Idegen nyelv ismerete
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat/végzettség
Munkavégzés pontos helye:
  • Kaposvár
Munkavégzés típusa:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes,
magyar nyelvű önéletrajzát a bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Egészségügy, Szociális ellátás | Somogy megye

Magán egészségügyi partnerünk új munkatársát keresi teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva