MINŐSÉGELLENŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Dymol Kft. 1982. óta működő családi vállalkozás,
közel 50 féle háztartási-vegyi terméket és 44 féle kozmetikai tisztítószert
gyártanak, ipari és lakossági felhasználóknak egyaránt.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Ellátandó feladatok:
  • Termelés során előállított vegyipari termékek minőség ellenőrzése
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (vegyipari technikum)
  • MS Office ismerete (Word, Excel)
Előnyt jelent:
  • Labor munkai tapasztalat
Amit kínálnak Neked:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafetéria próbaidő lejárta után, havi 10.ezer forint
  • Bejelentett munkaviszony
  • Családias hangulat, folyamatos innováció
Munkavégzés pontos helye:
  • Kistarcsa
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő: 06:00-14:00 óráig.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Békés megye

Partnerünk a szakértő megoldás az ipari problémákra! 40 év szakmai tapasztalatával még mindig szem előtt tartják a folyamatos fejlődést, ezzel biztosítva, hogy élen járjanak szerszám kereskedelemben és alkatrészgyártásban. Ügyfeleik elégedettségét szolgálva, Ipar 4.0 alkalmazásokat és a legmodernebb technológiákat alkalmazva a maximumot hozzák ki üzletágaikból. Munkatársaik élvezik a velük való együttműködést, a 21. századi technológia használatát és az azzal járó profi munkakörnyezetet. Fontosak számukra az emberi és családi értékek, náluk a hagyomány és a legújabb technológia kéz a kézben jár. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk műanyag autóalkatrészek gyártásával (műanyag fröccsöntéssel) foglalkozik. M1 Prologis Parkban (M1 autópálya 22-es km) levő székhelyükre, csapatuk erősítésére keresünk új kollégát hosszú távra az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 65%-ban export piacokon értékesített polipropilén és polietilén csomagoló anyagokat gyártó, jelenleg 250 főt foglalkoztató vállalat. Tiszaújvárosban vagy környékén lakó új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 25 nap múlva